Tvorba webstránok Prievidza – MAKE IT online

Tvorbu webovej stránky v Prievidzi zabezpečila digitálna a reklamná agentúra MAKE IT online.

Ktorá sa venuje okrem tvorbe webových stránok aj online marketingu a konzultáciam v odbore marketing pre firmy. Zastrešuje kompletné služby v oblasti digitálneho a printového marketingu.

Tvorba webových stránok v Prievidzi. MAKE IT online - Digitálna a reklamná agentúra v Prievidzi.

MAKE IT online je digitálna a reklamná agentúra, ktorá ponúka komplexné riešenia v digitálnom a reklamnom marketingu vrátane tvorby webových stránok, tlačiarenských služieb, optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), konzultácie v oblasti sociálnych médií, Google Ads, marketingového vývoja webových stránok, strategického plánovania a i.

Našou úlohou je uspokojiť potreby nášho klienta komplexne pri zohľadnení jeho rozpočtu a predovšetkým sa staráme o návratnosť jeho investícií (ROI).

Chceme klientom poskytovať komplexné služby, aby nemuseli hľadať viacero firiem, ktoré by vedeli jeho požiadavkam vyhovieť. Preto sme naše portfólio digitálnych služieb rozšírili aj o tlačiarenské služby ako je tlač vizitiek, letákov, časopisov, brožúr, polepov, nálepiek, obalov a pod.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Krásne a dobre vytvorený web alebo e-shop je prvým krokom k úspechu v online biznise.

Vyberte si pre Váš online projekt správneho partnera, ktorý má na Vás čas, podrží Vás v každej situácií a záleží mu na Vašom úspechu.

My máme z tvorby webových stránok veľkú radosť. Dobre spracovaný web je základom úspechu pre konverzie. Je pre nás nevyhnutné, aby Vaši návštevníci boli aj Vašimi zákazníkmi. Preto využívame najmodernejšie technológie a trendy, takže o responzívnosť sa báť nemusíte.

Nechajte si vytvoriť krásny a moderný web s prvkami interakcie a konverzie, ktorý si bezproblémov pozriete na počítači, tablete ale aj mobile a navyše si ho budete vedieť v prípade záumu spravovať i sám.

Google Ads – reklama na Google

Férová reklama s výborným cielením a výsledkami, ktorú potrebuje každá firma na webe.

Google Adwords alebo už Google Ads je reklama vďaka, ktorej sa viete odprezentovať pred zákazníkmi, ktorí práve hľadajú práve to čo vy ponúkate.

Je to alchýmia dobre vybraných kľúčových slov, cielenia, nastavenia webu a samotnej reklamy. Nemusíte sa báť skrytých poplatkov a nejasných výsledkov. Zaplatíte len za výsledky čiže za získaných potenciálnych klientov.

Marketingové konzultácie

Stratégia a výsledky je to čo vo Vašej firme chýba? Potrebujete ich obnoviť a správne nastaviť?

Marketingové konzultácie sa zameriavajú na súčasné i nové stratégie. Vypracujeme analýzu, stanovíme si spoločne ciele, dohodneme potrebný budget a vytvoríme plán, ktorého plnenie si spoločne prejdeme. Ku všetkému budete mať samozrejme dokumenty a najmä výsledky.

Facebook

Facebook je jedna z najväčších komunít na svete, v ktorej viete veľmi konkrétne nájsť svojho potenciálneho zákazníka. Takúto príležitosť nemožno nevyužiť vo svoj prospech!

Na sociálnu sieť Facebook príde každý mesiac viac ako dva bilióny ľudí, aby sa spájali s rodinou, priateľmi a aby objavovali nové veci. Oslovte potenciálnych zákazníkov a vytvorte si s nimi dlhotrvajúci vzťah, ktorý Vám prinesie vytúžené ovocie vo forme dosiahnutia firemných cieľov, zvýšenia zisku, obľúbenosti a poznateľnosti.

Bližšie info nájdete na makeitonline.sk

 

Späť na hlavnú stránku Penzión Galéria